002: Dwa grzybki w barszcz, czyli stawiamy bańki, robimy czystkę i syropy

Bo kiedy jest zima to dzieci chorują. W tym odcinku podcastu podaje przepisy na domowe antybiotyki z czosnku albo z chrzanu. Bańki nie wyciągają „złej krwi” i nie trzeba sie ich bać. Natomiast borelię wyczyści czystek. A na zakończenie barszczyk wigilijny, który zawsze sie udaje, każdemu smakuje a przede wszystkim jest z samych zdrowych składników.

Zdrowych, wesołych i pogodny Świat Bożego Narodzenia życzy Fiona.

Muzyka w tle powered by „Dorożkarnia”.

fiszka2

  • Hoss

    Ja się trochę boję naturalnych antybiotyków. Jeszcze coś źle zrozumiem, coś źle dodam i potem żołądek boli przez tydzień czy dwa. Ale podcast jest bardzo wartościowy i bardzo mi się podoba. Mam nadzieje, że będzie jeszcze więcej odcinków! :)

    • Proszę tak szybko nie rezygnować ze stosowania naturalnych anytseptyków po pierwszych niepowodzeniach. Czasami tak bywa, że występuje nietolerancja na jakiś składnik zupełnie naturalny (ja np. mam uczulenie na propolis który jest rewelacyjny o bardzo szerokim działaniu), należy wtedy szukać czegoś innego o podobnym działaniu. W przepisach, które podałam występują składniki często używane na co dzień jako przyprawy. 3-ci odcinek jest już nagrany :)